Doładuj telefon Bitcoinami

Dzięki naszemu starannie przygotowanemu i przetestowanemu systemowi - w pełni automatycznie otrzymasz wybrany kod doładowujący zaraz po wykonaniu przelewu określonej kwoty Bitcoin na indywidualnie wygenerowany adres.

Anonimowo

Nie musisz korzystać z konta bankowego ani podawać nam swojego numeru telefonu czy też adresu mail! Przelew BTC jest w pełni anonimowy. Nie martw się też o ważność otrzymanego kodu. Masz pewność 100%, że wszystko zadziała jak powinno.

Taniej niż w kiosku

Za wybrane doładowanie zapłacisz jedynie 98% jego wartości względem aktualnego kursu BTC! Przyznaj. To chyba korzystna oferta, prawda?

Bonus za regularność

Doładowuj telefon z nami co najmniej raz na miesiąc i odnoś korzyści! Już po pierwszym doładowaniu - przez cały miesiąc otrzymasz dodatkową zniżkę 1%, w drugim miesiącu premia zwiększy się do 2% i utrzyma w kolejnych, pod warunkiem wykonywania regularnych doładowań. Wartość doładowań objętych bonusem musi być wyższa niż 10 zł.

Pewnie i Bezpiecznie

Kupując u nas masz pewność, że otrzymasz swoje doładowanie. Ręczymy za naszą solidność! Witrynę chroni certyfikat SSL potwierdzający autentyczność oraz zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa zakupów! Nie sprzedajemy doładowań, których w danym momencie nie posiadamy - takie po prostu nie są dostępne.

Wspierasz rozwój

Płacąc walutą BTC wspierasz rozwój polskiego jak i światowego ekosystemu kryptowalut. Udowadniasz tym samym, że Bitcoin jest nie tylko wirtualną walutą służącą do spekulacji giełdowych, ale również środkiem płatniczym.

Obecnie 1 BTC = 156684.72 zł
Ładowanie...
Sieć
Ładowanie...
Kwota doładowania
Wybierz sieć


Kod Rabatowy