BitZdrapka

Kim jesteśmy?

Jesteśmy legalnym serwisem oraz pasjonatami kryptowalut oraz programowania. Postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym i w myśl wsparcia rozwoju Bitcoina oraz Litecoina stworzyliśmy tą stronę, jak i pracujemy nad innymi projektami poświęconymi wirtualnym walutom..

Co z tego mamy?

Możesz uwierzyć albo nie ale nie zarabiamy na tym projekcie ani złotówki. Ba, można by rzec, że dokładamy do tego "interesu". Kody doładowujące kupujemy nieco taniej, hurtowo u operatorów aby uniknąć niedziałających kodów. Dlatego też możemy sobie pozwolić na sprzedaż ich 8% (BTC) / 8% (LTC) taniej. Jeżeli chcesz docenić naszą pracę - przelej choć niewielką kwotę BTC na adres podany w stopce witryny.

Satysfakcja

Robimy to właśnie po to, abyś był po prostu zadowolony z możliwości użycia Bitcoina i Litecoina jako środka płatniczego. Przyczynianie się do rozwoju kryptowalut w tak znaczący sposób sprawia nam satysfakcję. To najlepsza zapłata.

Staramy się

Pragniemy abyś był zadowolony z naszej usługi. Dlatego też w razie jakichkolwiek problemów jesteśmy niezwłocznie powiadamiani przez nasz system, że coś jest nie tak. Dzięki temu możemy interweniować o każdej porze dnia. Nasza dewiza to: "klient nasz Pan".