Kim jesteśmy?

Jesteśmy legalnym serwisem oraz pasjonatami kryptowalut oraz programowania. Postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym i w myśl wsparcia rozwoju Bitcoina oraz Litecoina stworzyliśmy tą stronę, jak i pracujemy nad innymi projektami poświęconymi wirtualnym walutom.

Co z tego mamy?

Możesz uwierzyć albo nie ale nie zarabiamy na tym projekcie ani złotówki. Niewielką prowizję w wysokości 2% (BTC) / 2% (LTC) traktujemy jako ryzyko kursowe. Jeżeli chcesz docenić naszą pracę - przelej choć niewielką kwotę BTC na adres podany w stopce witryny.

Satysfakcja

Robimy to właśnie po to, abyś był po prostu zadowolony z możliwości użycia Bitcoina i Litecoina jako środka płatniczego. Przyczynianie się do rozwoju kryptowalut w tak znaczący sposób sprawia nam satysfakcję. To najlepsza zapłata.

Staramy się

Pragniemy abyś był zadowolony z naszej usługi. Dlatego też w razie jakichkolwiek problemów jesteśmy niezwłocznie powiadamiani przez nasz system, że coś jest nie tak. Dzięki temu możemy interweniować o każdej porze dnia. Nasza dewiza to: "klient nasz Pan".

Obecnie 1 BTC = 156730 zł
Ładowanie...
Sieć
Ładowanie...
Kwota doładowania
Wybierz sieć


Kod Rabatowy